Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, výprodeje, slevy ...

Můžete se kdykoli odhlásit. 

  1. Úvod
  2. REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Je-li smluvní stranou (kupujícím) spotřebitel, řídí se obchodní podmínky občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou (kupujícím) podnikatel, řídí se obchodní podmínky obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

Prodávající poskytuje zákonnou záruku za jakost a úplnost dodávky.
Zjistí-li kupující při dodání poškození obalu zásilky, musí tuto skutečnost oznámit dopravci, zásilku nepřebírat a vrátit ji prostřednictvím dopravce prodávajícímu. Zjistí-li kupující po rozbalení zásilky vady, musí tyto skutečnosti sdělit prodávajícímu vždy písemně bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 2 dnů od převzetí zboží.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Vrácení zboží kupujícím je možné bez udání důvodu do 14 dnů po převzetí zásilky.
(formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, je ke stažení níže)
Kupující může vrátit celou zásilku v případě, že je úplná a nepoškozená. Kupující může vrátit také část zásilky ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zboží určené k vrácení nesmí nést známky použití a musí být v neporušeném a nepoškozeném obalu. Při vrácení části zásilky musí kupující uhradit cenu celé zásilky, část ceny za vrácené zboží bude prodávajícím vrácena kupujícímu obratem po vyřízení reklamace, nejpozději do 14 dnů. Poklesne-li vrácením části zásilky hodnota objednaného zboží pod limit pro bezplatné dopravné, bude kupujícímu dopravné účtováno dle platného ceníku. Náklady na dopravu vráceného zboží prodávajícímu hradí kupující.

REKLAMACE:

Reklamace musí obsahovat datum objednání zboží, číslo objednávky, název výrobku, popis závady a kontaktní údaje zákazníka. (formulář pro uplatnění reklamace ke stažení níže)
Prodávající zajistí řešení reklamace opravou nebo náhradou za zboží jiné, obdobné, se srovnatelnými nebo lepšími technickými parametry nebo finanční náhradou s přihlédnutím k aktuální tržní hodnotě zboží. V případě neoprávněné reklamace může prodávající účtovat veškeré náklady spojené s opravou, testováním a dopravou. 

FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE

FORMLULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

PARTNEŘI:

Facebook
www.farmico.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz