Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, výprodeje, slevy ...

Můžete se kdykoli odhlásit. 

  1. Úvod
  2. REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Je-li smluvní stranou (kupujícím) spotřebitel, řídí se obchodní podmínky občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou (kupujícím) podnikatel, řídí se obchodní podmínky obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

Prodávající poskytuje zákonnou záruku za jakost a úplnost dodávky. Zjistí-li kupující při dodání poškození obalu zásilky, musí tuto skutečnost oznámit dopravci, zásilku nepřebírat a vrátit ji prostřednictvím dopravce prodávajícímu. Zjistí-li kupující po rozbalení zásilky vady, musí tyto skutečnosti sdělit prodávajícímu vždy písemně bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

Reklamace musí obsahovat datum dodání zboží, číslo objednávky, název výrobku, popis závady a kontaktní údaje zákazníka. (formulář pro uplatnění reklamace ke stažení níže) 

Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 14 pracovních dnů ode dne jejího obdržení.
Vrácení zboží kupujícím je možné bez udání důvodu do 14 dnů po převzetí zásilky. (formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, je taktéž ke stažení níže) Kupující může vrátit celou zásilku v případě, že je úplná a nepoškozená. Společně se zbožím musí kupující prodávajícímu zaslat zpět také doklad - fakturu, která bude prodávajícím stornována. Kupující může vrátit také část zásilky ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Zboží určené k vrácení nesmí nést známky použití a musí být v neporušeném a nepoškozeném obalu.

Při vrácení části zásilky musí kupující uhradit cenu celé zásilky, část ceny za vrácené zboží bude prodávajícím vrácena kupujícímu obratem po vyřízení reklamace, nejpozději do 14 dnů. Poklesne-li vrácením části zásilky hodnota objednaného zboží pod limit pro bezplatné dopravné, bude kupujícímu dopravné účtováno dle platného ceníku. Náklady na dopravu vráceného zboží prodávajícímu hradí kupující.

Prodávající zajistí řešení reklamace opravou nebo náhradou za zboží jiné, obdobné, se srovnatelnými nebo lepšími technickými parametry nebo finanční náhradou s přihlédnutím k aktuální tržní hodnotě zboží.

V případě neoprávněné reklamace může prodávající účtovat veškeré náklady spojené s opravou, testováním a dopravou. Zboží je kupujícímu zpět zasláno buď na dobírku, nebo po zaplacení faktury.

 

FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ REKLAMACE

FORMLULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Adresa pro zasílání vratek a reklamací:
Farmico.cz - Pavel Topinka, Počítky 1, 591 01 Žďár nad Sázavou

Facebook
www.farmico.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz